Про діагностичний центр

Центр розпочав свою діяльність з квітня 1989 року і уже більше 30 років головним завданням КНП «Київський міський консультативно-діагностичний центр» є забезпечення потреб населення у кваліфікованій, доступній, своєчасній медико-консультативній та діагностичній допомозі. 

За останній час в Центрі постійно впроваджуються новітні методи діагностики, Центр поповнився новим сучасним обладнанням виробництва провідних фірм Японії, США, Німеччини, Великобританії, Австрії та ін.

Потужність Центру: 1000 відвідувань на добу або 500 відвідувань за зміну. За 30-річний період діяльності в Центрі обстежено більше 4 млн. хворих, яким проведено 10,2 млн. досліджень.
Високий рівень надання медичних послуг забезпечують: Заслужені лікарі України, доктори медичних наук, кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії.


Пріоритетні проблеми, які розробляються в Центрі:«Онкологія» — раннє виявлення раку молочної залози, профілактика раку шийки матки, колоректального раку та раку шлунку;
«Кардіологія» — попередження серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань, спрямоване на зниження передчасної смерті та інвалідності в Україні;
«Пункційні біопсії» — діагностика патології щитоподібної та молочної залоз з пункційною біопсією;
Обстеження дітей з вадами розвитку та хворих на церебральний параліч;
У складі Центру працюють 10 основних медичних підрозділів та інформаційно-аналітичний відділ.

Керівник установи : Савченко Тетяна Семенівна 

Років роботи
Обстежено хворих
Відвідувачів на добу
Проведено досліджень
Адреса

Україна, м.Київ 04201 вул. Кондратюка 6

ТЕЛЕФОН

(044) 323-30-44
0800-30-30-42 (безкоштовно)

Email

info@kmkdc.kiev.ua